Akcijos - priekabosNaujienos - priekabos

Pas mus priekabos lizingu!

Pas mus galite įsigyti priekabas lizingu, išimokėtinai palankiomis sąlygomis. Mus aptranauja Ūkio bankas. Jokio pradinio įnašo, mėnesio įmoka tik 30 Eur ir priekaba Jūsų!

Priekabos 7-nių kontaktų rozetės sujungimo su automobiliu schema

Sužinokite daugiau apie SYLAND priekabas!

Tai įdomu - SYLAND priekabos!

SYLAND firmos atstovas Baltijos šalyse!

UAB „Priekabos jums“ tapo Lenkijos įmonės "SYLAND" atstove Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija). Nuo šiol mūsų įmonė išduoda „Tipo atitikimo sertifikatus“ visom "SYLAND" preikabom.

Susisiekite su mumis!Adresas:
Gariūnų 71. (243 aikštelė) Vilnius, Lietuva

ATSIDARYTI SU GOOGLE ŽEMĖLAPIU IR NAVIGUOTI


Prekyba priekabomis:

Tel: +370 616 55995

Priekabų dalys:
Tel: +370 616 55995

Priekabų nuoma:
Tel: +370 682 43663

El.paštas:
info@priekabosjums.lt

Darbo laikas:
I-V: 9-16 val.
VI: 9-13val.

Partneriai


2


2


2


8


12

SkaitliukasPagrindinis katalogas


Priekabos Syland - priekabų pardavimas Priekabos Niewiadow - priekabų pardavimas Priekabų dalys - priekabos Priekabų nuoma - priekabos
 Priekabos
'SYLAND'
 Priekabos
'NIEWIADOW'
 Priekabų
dalys
 Priekabų
nuoma

SYLAND priekabų kainoraštis

  

Priekabų nuomos kainoraštis

 Mūsų ekspozicijos aikštelėje kasdien Jūsų pasirinkimui ne mažiau 100-to įvairių dydžių priekabų.

 

 

 

KatalogasPriekabos Syland

Priekabos Syland

versija spausdinimui

Prieš pasirenkant priekabą svarbu įvertinti priekabos kainą ir kokybę, nes patikima priekaba gali tarnauti 10-20 metų. Priekabos „Syland“ visa plieninė, rėminė konstrukcija dugnas, priekabos bortai, sukabinimo dalis yra vientisa plieninė konstrukcija, karštai cinkuota išorė ir vidus. Nepažeista cinkuotos dalies priekaba nerūdija 10m., tad nereikės dažyti priekabos ilgus metus, esant nestabiliam kroviniui neišsilanksto bortai, bortus saugo plieninė priekabos konstrukcija. Konstrukcijos išorę dengia cinkuota, profiliuota skarda, dugnas yra iš ne slidžios atsparios plokštės, naudojamos sunkiasvoriam transportui. Priekabos pakaba su LINGĖMIS ir AMORTIZATORIAIS - tai puikus derinys. Lingės nebijo perkrovimo, tai laiko patikrintos savo ilgaamžiškumu. Amortizatoriai neleidžia priekabai „šokinėti“ nelygiame kelyje, ar krauta, ar tuščia priekaba, amortizatoriai visada išlaiko stabilumą, net ir važiuojant didesniu greičiu, priekaba nelinguoja į šonus ir ne šokinėja. Priekaba yra ypatingai tvirtos konstrukcijos, todėl visiškai nebarška nei viena dalis.


Tentas – galima pasirinkti spalvą, - tai mėlyna, raudona, žalia, pilka, geltona, balta, bordinė. Tentas su karkasu, lengva ir patogu reikalui esant nuimti ar uždėti, tvirtinamas keturiuose kampuose, tento tvirtinimo būdai yra: suguma, arba troseliu apjuosiant visą priekabą.


Kas renkasi priekabas?

Statybinės įmonės - priekabos nebijo perkrovos, kraunant statybinę įrangą, įrankius, betono maišykles ir kitokią įrangą, priekaba ilgus metus išlieka lygiais bortais, tentu ,dugnu ir per ilgą eksploatacijos laiką išlieka kaip nauja.

Miškų urėdijos

Esant miško sąlygom, kai reikia nuvežti sodinukus, lentas, sudėtingais nelygiais miško keliais, ši priekabos konstrukcija nepakeičiama, net ir atidarius priekinius ir galinį bortus vežant lentas, bortai nesiplečia dėl tvirtos plieninės konstrukcijos.

Bitininkų asociacija

Priekabos pritaikytos bičių aviliams pervežti, kiekvienas bitininkas supranta, kad pervežant avilius su bitėmis reikia kuo mažiau dirginti bites. Į priekabą su lingėm galima daugiau įkrauti avilių, nes amortizatoriai neleidžia priekabai šokinėti, todėl priekabos judėjimas minimalus.

 

Kaina: 1.00 EUR

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas